Teslimat & İade

Kargo Politikamız

Geometrik Sanat olarak tüm Türkiye her bölgesine ürün satışı gerçekleştirmekteyiz.

Gönderi işleminin tüm aşamaları tarafımızca gerçekleştirilmekte ve nihai olarak ürünlerin sizlere kusursuz şekilde ulaştırılması bizim sorumluluğumuzdadır.

Kargo teslimi esnasında ürünü kontrol ediniz, ürün ambalajında veya üründe herhangi bir hasar oluşmuş ise kargo yetkilisine lütfen zabıt tutturunuz ve bizimle iletişime geçiniz. Bu durumda ürün tarafımızca değiştirilecektir. Aksi taktirde kargo yetkilisi teslim alanından ayrıldığında ürün hasarından markamız sorumlu değildir. 

Ürün teslim tarihleri modele ve sipariş adetine göre değişiklik göstermekle birlikte, özel durumlar hariç, 1 ile 10 gündür. Özel durumlar kapsamına; resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak sevkiyat tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda, müşterilerimiz bilgilendirilir.

Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına göre uygun olma şartı ile ) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

Elden Teslim:​

 • Kargolama maliyetleri

 • Zaman 

 • Kargo sırasında yaşanacak teknik problemler

gibi etkenleri göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz kampanya kapsamında; 

Satın aldığınız ürünleri atölyemizden %10 indirim ile teslim alabilirsiniz.

İade & Değişim Politikası

İade: Ürün tesliminden itibaren 14 gün içinde ürün iade (cayma) hakkına sahipsiniz. Satın almış olduğunuz ürünün iade işlemi için; İletişim formu doldurulması gerekmektedir. Talebiniz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Yapılan değerlendirmenin sonucunda 1-3 gün içerisinde sizinle iletişime geçilecektir. 


Para iadesi için; Yapacağınız tüm iadeler; Geometrik Sanat tarafından verilen kod ile anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile yapılmalıdır. 


Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

 • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

 • Ürünün hasarsız, tüm aksesuarları ve faturasının tüm kopyaları ile gönderilmesi gerekir.

 • Orijinal kutusu/ambalajı hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürün kargo ücreti tarafınızdan karşılanmalıdır. İade işlemi tarafımızca verilen kod ile anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığı ile yapılmalıdır.  Farklı kargo firmaları aracılığıyla gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

 • İade etmek istenilen ürünün faturası KDV mükellefi (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) adına düzenlenmiş ise, ürünü iade ederken, iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) düzenlenmelidir. Faturası, KDV. mükelleflerine (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) düzenlenmiş siparişlerin iadeleri, İADE FATURASI düzenlenmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Değişim: Fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde bizimle iletişime geçerek değişim kartı veya faturanın aslı ile ürün değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Değişimler, Geometrik Sanat tarafından verilen kod eklenerek anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile ürünlerin şirketimize gönderilmesinin ardından işleme alınmaktadır.


Değiştirme işlemi aşağıdaki kurallara uygun olarak yapılmaktadır;

 • Fatura üzerindeki fiyat esas alınır.

 • Ürünün hasarsız ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

 • Ürünle birlikte, kutu varsa özel ambalaj malzemeler ve aksesuarları ile teslim edilmelidir.

Kargo & İade & Değişim
konularında talep ve sorularınız için;

Telefon: +90 554 148 08 93
E-Posta Adresi: info@geometriksanat.com